Кошничка 0 x

Product

3Week Skin Solution Power Magic Facial Wash

1.210 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Информации
Power Magic средството за миење на лицето е првиот чекор од SO COOL SO ME ситемот за нега на лицето во неколку чекори (миење, тоник, есенција, емулзија), со кој се третираат различни степени на проблематична кожа. Содржи комплекс од 3 видови на нане, екстракти од чајно дрво, тушт, исландски лишај и други корисни состојки кои помагаат за чистење, намалување на порите, отстранување на мртвите клетки и хидратација, правејќи ја кожата мазна и мека. По 3 неделна употреба на системот, вашата кожа ќе покаже значително подобрување.

3Week Skin Solution Power Magic Facial Wash

1.210 ден

Нема на залиха