Кошничка 0 x

Product

3Week Skin Solution Power Magic Toner

1.839 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации
Power Magic тоникот е вториот чекор од SO COOL SO ME ситемот за нега на лицето во неколку чекори (миење, тоник, есенција, емулзија), со кој се третираат различни степени на проблематична кожа. Содржи 3 фактори за епидермален раст (EGF, IGF-1 и aFGF), BHA, PHA, комплекс од 3 видови на нане, екстракти од чајно дрво, алгата зелен кавијар, тимјан, исландски лишај и други корисни состојки кои помагаат за чистење, намалување на порите, отстранување на мртвите клетки, смирување, обновување, зголемување на еластичноста, спречување на појава на брчки и хидратација, правејќи ја кожата мазна и мека. По 3 неделна употреба на SO COOL SO ME системот, состојбата на проблематичната кожа значително ќе се подобри.

3Week Skin Solution Power Magic Toner

1.839 ден

Нема на залиха