Кошничка 0 x

Product

95% Organic Aloe Vera Gel, 50g

180 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Информации
Интензивно хидратантен, смирувачки гел формулиран со свежа алое вера. Овој органски, смирувачки гел помага да се постигне интензивна природна влажност, додека ја смирува кожата и ја прави да се чувствува свежо. Состојки: *Екстракт од лист од Aloe barbadensis, пропандиол, *вода од лист од Rosmarinus officinalis, натриум карбомер, екстракт од Zanthoxylum piperitum, екстракт од Usenea barbata (лишај), екстракт од Pulsatilla koreana, фенетил алкохол, вода *Сертифицирано органски

95% Organic Aloe Vera Gel, 50g

180 ден

Нема на залиха