Кошничка 0 x

Product

Aromatica Organic Aloe Vera Gel 300ml

950 ден

Пружете ѝ интензивна хидратација на Вашата жедна кожа со 95% Оргнскиот алое вера гел на AROMATICA.

Aromatica Organic Aloe Vera Gel е нелеплив, безбоен, лесен гел за интензивно освежување и смирување на кожата од иритација, кој лесно се апсорбира. Посебно е погоден за нега на чувствителна кожа, кожа изиритирана од надворешни влијанија, како сув воздух, UV зраци, студ, ветер и сл.

Овој гел е сертифицирано вегански и е направенод 99% природни состојки. Содржи 95% органски алое гел сертифициран со Ecocert сертификат.

Достапност: Има залиха
Сподели на:
aromatica-soothing-aloe-vera-gel-at-olpeo-korean-skincare-store-skopje

Aromatica Organic Aloe Vera Gel 300ml

950 ден