Кошничка 0 x

Product

Claudia Elaine Rose Essential Bubble Foam Cleanser

1.412 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Информации

Тоа е лесна, свиленкаста пена за чистење од линијата Rose Essentials на Claudia Elaine, која ја разнежнува кожата. Меката и нежна пена налик на шлаг ги чисти дури и најмалите остатоци од шминка и на кожата ѝ дава мазен и блескав изглед. Луксузната вода од провансалска роза ја хидрира и смирува кожата. Состојките како екстракти од малина, капина, јагода, брусница, боровинка и грејпфрут ја негуваат кожата со продолжено дејство и по чистењето

Claudia Elaine Rose Essential Bubble Foam Cleanser

1.412 ден

Нема на залиха