Кошничка 0 x

Product

Claudia Elaine Rose Essential Set

9.016 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Информации

Сетот Rose Essential на Claudia Elaine претставува сеопфатен систем за нега на сите типови кожа и се состои од тонер, 5 лист-маски и емулзија. Иновативната формула со повеќекратно дејство која ја содржат производите од линијата Rose Essential на Claudia Elaine помага да го задржите младешкиот сјај на Вашата кожа. Трите видови на пептиди (факторите на раст EGF, аFGF и IGF-1), комплексот од аминокиселини и антиоксиданти, вода од провансалска роза, и делотворните растителни екстракти помагаат во регенерација, зголемување на цврстината и еластичноста на кожата истовремено обезбедувајќи ја потребната хидратација. Со оваа формула се постигнува целосна нега на кожата и зајакнување на заштитниот слој.

Claudia Elaine Rose Essential Set

9.016 ден