Кошничка 0 x

Product

COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

1.410 ден 999 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Направена со 96% филтрат од слуз од полжав (муцин), оваа есенција ѝ помага на кожата да губи помалку влажност, додека ја одржува мазна и здрава.

COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

1.410 ден 999 ден

Нема на залиха