Кошничка 0 x

Product

COSRX AHA 7 Whitehead Power Liquid

1.290 ден 1.187 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Направена со 7% гликолна киселина, оваа есенција помага да се постигне чист и сјаен тен преку нежна ексфолиација

COSRX AHA 7 Whitehead Power Liquid

1.290 ден 1.187 ден

Нема на залиха