Кошничка 0 x

Product

COSRX AHA/BHA Clarifying Treatment Toner

1.170 ден 926 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Со формула која има ниска pH вредност и прочистувачки растителни состојки, овој тонер делува на освежување, смирување и омекнување на кожата.

COSRX AHA/BHA Clarifying Treatment Toner

1.170 ден 926 ден