Кошничка 0 x

Product

Данини B&W природен сапун со зелена глина и активен јаглен

250 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип:
Информации

B&W е природен рачно изработен сапун со зелена глина и активен јаглен со специфичен декоративен дизајн и обојување кој ни доаѓа во украсно пакување со панделка. Благодарение на внимателно одбраните состојки овој сапун има многу поволно дејство врз кожата. Тој прави детокс на кожата и длабински ја чисти, без да ја наруши нејзината природна влажност. Одговара за комбинирана и мрсна кожа, а може да се употребува за миење на лице и тело.

Данини B&W природен сапун со зелена глина и активен јаглен

250 ден