Кошничка 0 x

Product

Данини сет со два природни, рачно изработени сапуни

560 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Овој сет содржи 2 природни рачно изработени сапуни со специфична декоративна форма изработена со калап. Благодарение на вниматено одбраните состојки овие сапуни имаат многу поволно дејство врз кожата. Тие ја чистат и негуваат без да ја нарушат нејзината природна влажност.

Данини сет со два природни, рачно изработени сапуни

560 ден