Кошничка 0 x

Product

Данини сет со три природни, рачно изработени сапуни

850 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Овој сет содржи 3 природни рачно изработени сапуни од кои еден има специфична декоративна форма изработена со калап, додека останатите два се во стандардно пакување. Благодарение на вниматено одбраните состојки овие сапуни имаат многу поволно дејство врз кожата. Тие ја чистат и негуваат без да ја нарушат нејзината природна влажност.

Данини сет со три природни, рачно изработени сапуни

850 ден