Кошничка 0 x

Product

Данини SWEET HEART природен сапун со минерални пигменти

250 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип:
Информации

SWEET HEART природен рачно изработен сапун со кафе и минерални пигменти со симпатичен дизајн кој потсетува на парче торта. Благодарение на внимателно избраните состојки овој сапун има многу поволно дејство врз кожата. Кафето како додаток, има пилинг ефект и ја поттикнува циркулацијата во кожата. Може да се користи за ексфолијација на кожата на лицето и телото. Есенцијалното масло од лимонова трева кое го содржи има антиинфламаторно дејство, додека маслото од лаванда делува антибактериски и антифунгално.

Данини SWEET HEART природен сапун со минерални пигменти

250 ден