Кошничка 0 x

Product

Данини SWEET LOVE природен сапун со минерални пигменти

250 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип:
Информации

SWEET LOVE е природен рачно изработен сапун со минерални пигменти со специфичен декоративен дизајн и обојување кој ни доаѓа во украсно пакување со панделка. Овој сапун има поволно дејство врз кожата. Тој ја чисти и хидрира кожата без да ја наруши природната влажност, го регулира лачењето на себумот, спречува појава на акни и мозолчиња. Есенцијалното масло од лимонова трева кое го содржи има антиинфламаторно дејство, додека маслото од лаванда делува антибактериски и антифунгално.

Данини SWEET LOVE природен сапун со минерални пигменти

250 ден