Кошничка 1 x

Product

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel 55ml

450 ден

Овој смирувачки гел со екстракт од 99% алое е лесен навлажнувач на телото кој помага во олеснување на иритираната, оштетената или дехидрираната кожа од надворешните фактори.

Употреба: Често нанесувајте на чувствителното и суво лице и тело за подобра апсорпција.

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel 55ml

450 ден