Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Hard Cover Glow Foundation EX 03 Sand Ivory

1.590 ден

Високо навлажнувачката основа која ја негува кожата со свежина, и и дава здрав и сјаен изглед. Содржи формула со тенка, но целосна покривност, која ќе ја чувствувате како втора кожа.

Протресете добро пред употреба. Нанесете ја подлогата на кожата во тенки слоеви користејќи сунѓер за шминка или четка за подлога. Внимателно измешајте.

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Holika Holika Hard Cover Glow Foundation EX 03 Sand Ivory

1.590 ден