Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Heart Crush Lipstick Melting BE04 Retro Brick

760 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Информации

Благодаение на лесната кремаста текстура на Velvet кармините, тие лесно се нанесуваат на усните без чувство на сувост. Текстурата отпорна на допири пружа долготраен, извонредно свеж изглед на усните со само мало нанесување.

Holika Holika Heart Crush Lipstick Melting BE04 Retro Brick

760 ден