Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Heart Crush Lipstick Melting PK08 Sweetish

760 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Благодаение на лесната кремаста текстура на Velvet кармините, тие лесно се нанесуваат на усните без чувство на сувост. Текстурата отпорна на допири пружа долготраен, извонредно свеж изглед на усните со само мало нанесување.

Holika Holika Heart Crush Lipstick Melting PK08 Sweetish

760 ден

Нема на залиха