Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Heart Crush Lipstick Melting RD03 Cherry Lush

760 ден

Heart Crush Velvet кармините на Holika Holika имаат лесна кремасат текстура која лесно се нанесува на усните без чувство на сувост. Текстурата отпорна на допири пружа долготраен, извонредно свеж изглед на усните со само мало нанесување. Достапни се во неколку трендовски нијанси кои ќе ви дадат елегантен изглед според вашиот карактер.

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Информации

Благодаение на лесната кремаста текстура на Velvet кармините, тие лесно се нанесуваат на усните без чувство на сувост. Текстурата отпорна на допири пружа долготраен, извонредно свеж изглед на усните со само мало нанесување.

Holika Holika Heart Crush Lipstick Melting RD03 Cherry Lush

760 ден