Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Heart Crush Lipstick Melting RD06 Ripeness

760 ден

Нема на залиха

Благодаение на лесната кремаста текстура на Velvet кармините, тие лесно се нанесуваат на усните без чувство на сувост. Текстурата отпорна на допири пружа долготраен, извонредно свеж изглед на усните со само мало нанесување.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Holika Holika Heart Crush Lipstick Melting RD06 Ripeness

760 ден

Нема на залиха