Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Heart Crush Lipstick Velvet PK02 Brave Girl

760 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Информации

Heart Crush Velvet кармините на Holika Holika имаат лесна кремасат текстура која лесно се нанесува на усните без чувство на сувост. Текстурата отпорна на допири пружа долготраен, извонредно свеж изглед на усните со само мало нанесување. Достапни се во неколку трендовски нијанси кои ќе ви дадат елегантен изглед според вашиот карактер.

Holika Holika Heart Crush Lipstick Velvet PK02 Brave Girl

760 ден