Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Heart Crush Lipstick Velvet BE01 Smoked Toast

760 ден

Нема на залиха

Heart Crush Velvet кармините на Holika Holika имаат лесна кремасат текстура која лесно се нанесува на усните без чувство на сувост. Текстурата отпорна на допири пружа долготраен, извонредно свеж изглед на усните со само мало нанесување. Достапни се во неколку трендовски нијанси кои ќе ви дадат елегантен изглед според вашиот карактер.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Holika Holika Heart Crush Lipstick Velvet BE01 Smoked Toast

760 ден

Нема на залиха