Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Nudrop Dewy Stick 05 Cherry Breeze

760 ден

Карминот ги прави усните да изгледаат атрактивно со 40% водена кармин текстура и омилената боја. Употреба: Нанесете на целите усни долж усната линија или во центарот на усните со тапкање за да добиете градација.

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Holika Holika Nudrop Dewy Stick 05 Cherry Breeze

760 ден