Кошничка 0 x

Product

Holika Holika Piece Matching Shadow Palette 01 Red Velvet

890 ден

Нема на залиха

Палетата на сенки за очи со четири бои ја вклучува секоја боја која ви е потребна, почнувајќи од сјајна до бисерна мат и мат боја, за прекрасна шминка за очи!

Употреба: Користете светол тон за нанесување на целиот очен капак. Користете темни тонови за да додадете длабочина или да го акцентирате окото, користејќи четка за поприроден изглед.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Holika Holika Piece Matching Shadow Palette 01 Red Velvet

890 ден

Нема на залиха