Кошничка 0 x

Product

Langsre 2 Minute Miracle Gel

1.065 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

2 Minute Miracle Gel e нежeн гел за ексфолиација од корејскиот бренд Langsre, која ја чисти и измазнува кожата. Неговата лесна формула ја омекнува нечистотијата и мртвите клетки за полесно отстранување. Содржи екстракт од папаја кој со леснотија го отстранува сувиот надворешен слој на кожата кој ги запушува порите. Не ја суши кожата и не предизвикува иритација, а ја одржува хидрирана и влажна дури и по ексфолиацијата.

Langsre 2 Minute Miracle Gel

1.065 ден

Нема на залиха