Кошничка 0 x

Product

Langsre Aqua Power Hydrating Cream

1.355 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Langsre Aqua Hydrating Power Cream e хидратантна крема со морска вода богата со минерали и растителни екстракти богати со хранливи и навлажнувачки состојки, за продолжена хидратација. Кремата ја освежува и закрепнува кожата правејќи ја убава и мека.

Langsre Aqua Power Hydrating Cream

1.355 ден

Нема на залиха