Кошничка 0 x

Product

Langsre Korea Ginseng Anti-Wrinkle Mask Sheet

78 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Langsre Korea Ginseng Anti-Wrinkle Mask Sheet е лист-маска против брчки со екстракт од корејски женшен. Бидејќи содржи екстракт од црвен женшен, оваа маска на вашата кожа и дава живост и енергија, а ориенталниот комплекс од посебно одбрани состојки ја прави кожата здрава и блескава.

Langsre Korea Ginseng Anti-Wrinkle Mask Sheet

78 ден

Нема на залиха