Кошничка 0 x

Product

Langsre Peach Essence Mask Sheet

78 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Langsre лист-маска за лице со есенција од праска – Праската, богата со хидратантни состојки и полифеноли, jа прави текстурата на кожата влажна, а екстрактите од асаи бобинки, боровнки и ацерола прават заштитен слој на кожата, го намалуваат бројот на мртви клетки и ја прават кожата мазна и еластична.

Langsre Peach Essence Mask Sheet

78 ден

Нема на залиха