Кошничка 0 x

Product

Langsre Rosa Centifolia Flower Mask Sheet

78 ден 62 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Langsre лист-маска за лице со есенција од rosa centifolia – Екстрактот од роза ја оживува и тонизира уморната и опуштена кожа, помага за отстранување на дамки, пеги и нееднаква обоеност на кожата. Екстрактите од цвет од арника, камилица и невен прават заштитен слој на кожата, а исто така го намалуваат бројот на мртви клетки и ја прават кожата мазна и еластична.

Langsre Rosa Centifolia Flower Mask Sheet

78 ден 62 ден

Нема на залиха