Кошничка 0 x

Product

Langsre Skin Repairing Snail Mask Sheet

90 ден 72 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Langsre Snail Repairing Mask Sheet e лист-маска чија клучна состојка е слузта од полжав и помага за обновување на кожата на лицето. Муцинот, алантоинот и гликолната киселина, кои се активни состојки на слузта од полжав, ја штитат вашата кожа, а екстрактите од кафеави алги и Caulerpa racemosa го подобруваат заштитниот слој на кожата и истовремено ги намалуват мртвите клетки правејќи ја кожата мазна и еластична

Langsre Skin Repairing Snail Mask Sheet

90 ден 72 ден

Нема на залиха