Кошничка 0 x

Product

Langsre Very Berry 40, 3 in 1 Sun BB Cream

1.839 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Информации

Langsre Very Berry 40 3 in 1 Sun BB има тројна функција: дејство против брчки, осветлувачки ефект, и највисока заштита од UV зраци (SPF 50+ / PA++). Содржи 40% активни состојки на екстракти на асаи бобинки и боровинки, како и други бројни растителни екстракти кои помагаат во негата на кожата и борбата против брчки. Лесно се впива во кожата и ја одржува хидрирана повеќе од 12 часа.

Langsre Very Berry 40, 3 in 1 Sun BB Cream

1.839 ден

Нема на залиха