Кошничка 0 x

Product

Langsre Very Berry 70 Smoothing Emulsion

1.830 ден 549 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Langsre Very Berry 70 емулзија за измазнување на лицето – Хидратантна емулзија за лице со 70% екстракт од боровинки и асаи бобинки за смирување и обновување на кожата.

Содржи комплекс од екстракти од бобинки и систем од вода и масло за баланс на кожата, за нега, осветлување борба против брчки. Производот е наменет за сите типови на кожа.

Употреба: По чистење на лицето и нанесување на тоник, рамномерно нанесете од емулзијата за измазнување на лицето.

Langsre Very Berry 70 Smoothing Emulsion

1.830 ден 549 ден