Кошничка 0 x

Product

Langsre Very Berry 80 Smoothing Toner

1.113 ден 334 ден

Достапност: Има залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Very Berry 80 тоник за измазнување на лицето – Тоник за лице со 80% екстракт од боровинки и асаи бобинки за чистење и освежување на кожата.

Содржи комплекс од екстракти од бобинки и систем од вода и масло за баланс на кожата, за нега, осветлување борба против брчки. Производот е наменет за сите типови на кожа.

Употреба: Нанесете го тоникот рамномерно на лицето после чистење.

Langsre Very Berry 80 Smoothing Toner

1.113 ден 334 ден