Кошничка 0 x

Product

Langsre Very Berry Dual BB Cushion

1.742 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Информации

Двојна BB течна пудра со перниче – Продукт со тројна функција, дејство против брчки, осветлувачки ефект, највисока заштита од UV зраци (SPF50 PA+++). Ефективно ja смирува и штити иритираната и ошетена кожа како последица на на штетните надворешни влијанија и ја прави хидрирана и свежа.

Langsre Very Berry Dual BB Cushion

1.742 ден

Нема на залиха