Кошничка 0 x

Product

Langsre Very Berry Set (toner + emulsion)

2.952 ден 738 ден

Сетот се состои од Langsre Very Berry 80 Smoothing Toner и Langsre Very Berry 70 Smoothing Emulsion, тоник и емулзија кои помагаат во хидратација на кожата, подобрување на нејзината текстурата и подобрување на тенот.

Овие производи содржат 80% и 70% екстракти од бобинки (боровница и асаи) како што посочува бројката во нивниот назив.

Покрај екстрактот од боровинки, овие производи содржат, натриум хијалуронат, слуз од полжав, 2% ниацинамид, пептиди, аденозин, хидролизиран колаген и екстракт од прополис, благодарение на кои овие производи ја одржува кожата добро хисрирана и еластична, го поттикнуваат создавањето на колаген, ги измазнуваат фините линии и ја спречуваат појавата а нови и помагаат да се постигне воедначен тен.

Достапност: Има залиха
Сподели на:

Langsre Very Berry Set (toner + emulsion)

2.952 ден 738 ден