Кошничка 0 x

Product

Langsre Whitening Rice Mask Sheet

78 ден 62 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Langsre оризова лист-маска за избелување на лицето – Бидејќи содржи екстракт и масло од оризови трици кои се богати со хидратантни состојки, протеини и минерали, оваа маска помага за подобрување на тенот, а растителните екстракти, вклучувајќи го и екстрактот од калинка создаваат заштитен слој на кожата, го намалуваат бројот на мртви клетки и ја прават кожата мазна и еластична.

Langsre Whitening Rice Mask Sheet

78 ден 62 ден

Нема на залиха