Кошничка 0 x

Product

Lapothicell A.C. Daily Calming Calamine Cleanser

790 ден 632 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Информации

Средство за чистење лице со смирувачко дејство. Содржи каламин. Помага нежно да се отстранат нечистотиите од кожата одржувајќи хидрирана.

Употреба: Нежно масирајте го лицето со мала количина од производот, а потоа исплакнете со млака вода.

Lapothicell A.C. Daily Calming Calamine Cleanser

790 ден 632 ден

Нема на залиха