Кошничка 1 x

Product

Lapothicell A.C. Daily Calming Moisturizer

1.060 ден 848 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Овој лесен гел навлажнувач ја балансира, хидрира и освежува Вашата кожа. Неговите природни состојки и растителна BHA (екстракт од Gaultheria procumbens) помага во регулирање на себумот.

Употреба: Нанесете на кожата секое утро и вечер по нанесувањето на тонер и серум.

Lapothicell A.C. Daily Calming Moisturizer

1.060 ден 848 ден

Нема на залиха