Кошничка 0 x

Product

Lapothicell Amino Hyaluronic Ampoule

 

1.290 ден 1.032 ден

Нема на залиха

 

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Содржи амино комплекс, хијалуронски комплекс и смирувачки комплекс.

Начин на употреба: Нанесете наутро и/или навечер на чисто лице и врат.

Lapothicell Amino Hyaluronic Ampoule

1.290 ден 1.032 ден

Нема на залиха