Кошничка 0 x

Product

Lapothicell Amino Hyaluronic Moisturizing Balm

1.280 ден 1.024 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Информации

Тоа е хидратантен балзам со амино комплекс и хијалуронски комплекс, каде хијалуронската киселина со различни големини на молекули ги снабдува со потребната хидратација сите слоеви на кожата.

Употреба: Нанесете наутро и/или навечер на чисто лице и врат. Препорачано е да се користи како последен чекор од рутината за нега.

Lapothicell Amino Hyaluronic Moisturizing Balm

1.280 ден 1.024 ден

Нема на залиха