Кошничка 0 x

Product

Lapothicell Bio-Hydra Panthenol Toner 210ml

1.290 ден 1.032 ден

Нема на залиха

Почувствувајте ја интензивната хидратација и смирувачко дејство кое го пружа Lapothicell Bio-Hydra Panthenol Toner. Тоа е производ кој нуди длабинска и долготрајна хидратација и ја одржува кожата свежа во текот на целиот ден. Тоа е хипоалерген производ. Со вклучување на овој производ во вашата рутина за нега по миењето, веднаш ќе почувствувате значително подобрување на влажноста и свежината на кожата, благодарение на хидратантнице состојки кои го сочинуваат уникатниот комплекс Bio-Hydra-3P™, хијалуронската киселина и пантенолот.

Bio-Hydra-3P™ е оригинален комплекс од навлажнувачки, хидратантни и смирувачки сосотојки создаден од Lapothicell, кој помага во брзо смирување и освежување на вцрвенетата, иритирана и дехидрирана кожа, ради надворешни фактори како ветер, сув воздух, сонце, загадување и тн. 

Овој производ пружа брзо смирувачко дејство, помага во измазнување на нејзината текстура и постигнување на здрав сјај и свеж изглед.

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:

Lapothicell Bio-Hydra Panthenol Toner 210ml

1.290 ден 1.032 ден

Нема на залиха