Кошничка 0 x

Product

Lapothicell Deep Cleansing Oil

1.450 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Информации

Масло за чистење на лице кое ја прави кожата чиста и мека одржувајќи ја потребната влажност благодарение на комбинацијата од растителни масла како масло од соја, макадамија, авокадо и др.

Употреба: Испумпајте соодветна количина и нанесете и нежно масирајте на суво лице. Потоа исплакнете темелно со млака вода.

Lapothicell Deep Cleansing Oil

1.450 ден

Нема на залиха