Кошничка 0 x

Product

Lapothicell Multi-active Hydrating Cream

1.390 ден 1.112 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Информации

Овој ултра-хидратантен крем помага кај различни проблеми со кожата. Јa навлажнува, ја смирува, ја осветлува и ја штити од загадувачите од околината.

Начин на употреба: Нанесете соодветна количина на лицето и вратот два пати на ден, наутро и навечер. Препорачано е да се нанесе по употреба на тонер.

Lapothicell Multi-active Hydrating Cream

1.390 ден 1.112 ден

Нема на залиха