Кошничка 0 x

Product

Lapothicell SOS Spot Serum

890 ден 712 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Син лесен смирувачки серум, кој содржи природен смирувачки комплекс што нежно ја третира иритираната кожа. Не содржи вештачка арома и обојување. Неговата сина боја потекнува екстрактот од лист од Melia azadirachta и други природни екстракти.

Начин на употреба: По чистењето нанесете на иритираната кожа со прсти или со памучен тупфер. За подобри резултати можете да натопите памучни тупфери со серумот и да ги поставите на делот од кожата каде што е потребо и да ги оставите за серумот де делува 5 до 10 минути

Lapothicell SOS Spot Serum

890 ден 712 ден

Нема на залиха