Кошничка 0 x

Product

Lapothicell The Mild Sun Protection

960 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Информации

Нежен крем за заштита од сонце кој штити кожата од UV зраците. Содржи и комплекс CITYSTEM кој ја штити кожата од штетните влијанија на околината.

Употреба: Нанесете на кожата (на лицето и телото) и нанесувајте повеќекратно при продолжено изложување на UV зраци.

Lapothicell The Mild Sun Protection

960 ден

Нема на залиха