Кошничка 0 x

Product

Lapothicell Toning Essence Facial Hydrating Booster

1.270 ден 1.016 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Прв чекор од дневната рутина за нега на кожата – тонер за хидратација и потхранување. Oвој нежен и удобен млечен тонер содржи растителни состојки и AQUAXIL комплекс за да ја подобри хидратацијата на кожата.

Употреба: Нанесете на памучен тупфер и нежно поминете на чисто лице со кружни движења.

Lapothicell Toning Essence Facial Hydrating Booster

1.270 ден 1.016 ден

Нема на залиха