Кошничка 0 x

Product

Lapothicell Zinctenol Balm 70ml

1.649 ден

Нема на залиха

Тоа е хипоалерген крем за чувствителна кожа на која и е потребно интензивно смирувачко и навлажнувачко дејство.

Содржи Bio-Hydra-3P™ навлажнувачки комплекс, 10,2% пантенол, цинк оксид и шиа путер.

Bio-Hydra-3P™ е оригинален комплекс од навлажнувачки, хидратантни и смирувачки сосотојки создаден од Lapothicell, кој помага во брзо смирување и освежување на вцрвенетата, иритирана и дехидрирана кожа ради надворешни фактори како ветер, сув воздух, сонце, загадување и тн.

Нaменет е за:

  • сува кожа
  • сензитивна кожа
  • иритирана кожа
Достапност: Нема залиха
Сподели на:

Lapothicell Zinctenol Balm 70ml

1.649 ден

Нема на залиха