Кошничка 0 x

Product

Lively SuperBarrier cica-panthenol serum

1.580 ден 474 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Ја чувствувате важата кожа затегната, сува и сензитивна? Вратете го влажниот слој на вашата жедна кожа. Пантенолoт и мадекасозидoт ја смируваат кожата и ја задржуваат влажноста. Хијалуронската киселина во 5 молекуларни големини ја обновува кожата и прави да изгледа еластична, полна и мазна.

Состојки: вода, глицерин, пропандиол, полиглицерил-3 матилоглукоза дистеарат, каприлен/капрински триглицерид, триетил цитрат, октилдодеканол, бетаин, 1,2 хександиол, бутилен гликол, екстракт од цвет од Viola mandshurica, екстракт од Gardenia florida, глицерил глукозид, глицерил стеарат, цетeарил алкохол, стеаринска киселина, натриум лауроил глутамат, масло од семе од Limnanthes alba, масло од семе од Simmondsia chinensis, етилхексилглицерин, екстракт од Verbena officinalis, екстракт од лист од Rosmarinus officinalis, екстракт од цвет од Chamomilla recutita, натриум хиалуронат кросполимер, хидролизирани гликозаминогликани, натриум хиалуронат, хидролизирана хиалуронска киселина, хиалуронска киселина, склеротиум гума, пентилен гликол, мадекасозид, полисахарид од семе од Tamarindus indica.

Lively SuperBarrier cica-panthenol serum

1.580 ден 474 ден

Нема на залиха