Кошничка 0 x

Product

Lively SuperBrite vita serum

1.580 ден 790 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

Ја чувствувате вашата кожа изморена и без сјај? Ревитализирајте ја и заблескајте! Витаминскиот комплекс и богатиот со витамини екстракт од Hibiskus ја ревитализираат вашата кожа. Хиалуронската киселина во 5 молекуларни големини ja хидрира кожата и ја прави свежа, блескава и мазна.

Состојки: екстракт од цвет од Hibiscus sabdariffa, глицерин, пропандиол, полиглицерил-3 метилоглукоза дистеарат, каприлен/капрински триглицерид, триетил цитрат, октилдодеканол, бетаин, пантенол, 1,2-хександиол, бутилен гликол, каприлил гликол, екстракт од Illicium verum, глицерил глукозид, глицерил стеарат, цетарил алкохол, стеаринска киселина, натриум лауроил глутамат, масло од семе од Limnanthes alba, вода, натриум хиалуронат, хидролизирана хиалуронска киселина, хиалуронска киселина, склеротиум гума, ксантин гума, екстракт од Eclipta prostrata, екстракт од лист од Melia azadirachta, масло од семе од Moringa oleifera, хидролизирани гликозаминогликани, полисахарид од семе од Tamarindus indica, тиамин HCl, бензил гликол, пиридоксин HCl, етилхексил глицерин, аскорбинска киселина, рибофлавин, менадион, биотин, масло од семе од Hippophae rhamnoides.

Lively SuperBrite vita serum

1.580 ден 790 ден

Нема на залиха