Кошничка 0 x

Product

Lively Vita Glow Sleeping Mask

1.360 ден

Нема на залиха

Достапност: Нема залиха
Сподели на:
Тип: Бренд:
Информации

7 мулти-витамини и витален комплекс кој содржи манго, гуава и волчји трн ја ревитализираат вашата кожа и го враќаат нејзиниот сјај додека спиете.

Состојки: Вода, глицерин, бутиленгликол, каприлик/каприк триглицерид, масло од Elaeis guineensis, 1,2-хександиол, глицерил глукозид, амониум акрилолдиметил лаурат/vp кополимер, пантенол, пропандиол, етилхексилглицерин, екстракт од Verbena officinalis, екстракт од лист од Rosmarinus officinalis, екстракт од цвет од Chamomilla recutita, полиглицерил-3 метилглукоза дистеарат, екстракт од Mangifera indica, екстракт од Psidium guajava, екстракт од Hippophae rhamnoides, екстракт од Litchi Chinensis, екстракт од Hylocereus undatus, масло од семе од Orbignya oleifera, токоферол, масло од семе од Helianthus annuus, тианин HCL, бензил гликол, пиридоксин HCL, аскорбинска киселина, рибофлавин, менадион, биотин, керамид NP, екстракт од Malpighia glabra, екстракт од Vaccinium macrocarpon, екстракт од Vaccinium angustifolium, екстракт од Citrus aurantium dulcis, екстракт од Punica granatum, екстракт од Fragaria chiloensis, екстракт од Vitis vinifera.

Lively Vita Glow Sleeping Mask

1.360 ден

Нема на залиха